קידום ברשתות חברתיות

תוכן עניינים

זמן קריאה: 2 דקות

קידום ברשתות חברתיות

בשנים האחרונות עולם קידום האתרים עובר שנויים מפליגים, אם לפני כמה שנים דיברו על קידום אורגני או קידום אתרים ממומן, הרי שהיום הצטרף ללקסיקון של קידום האתרים מושג חדש שנקרא קידום אתרים ברשתות החברתיות.

קידום ברשתות חברתיות הוא יעיל וכדאי משום  שברשתות החברתיות ניתן לפרסם מידע ממוקד , ואפשר להשתמש ברשתות החברתיות כפלטפורמה שבה כל עסק או ארגון יכול לפרסם תוכן שיווקי שיוצג בדיוק בפני קהל היעד שלו וכל עסק או ארגון יכול לנהל דיאלוג דו סיטרי עם קהל היעד שלו.

קידום ברשתות החברתיות יכול להתבצע באמצעות בלוג אישי או בלוג מקצועי או באמצעות העלאת מאמרים, או ע”י יצירת קבוצה שמורכבת מקהל היעד של הארגון או העסק.

פרסום מאמר (או כל תוכן שיווקי אחר ), יכול להביא להשגת המטרה של חשיפה ממוקדת של התוכן השיווקי בפני קהל היעד של העסק. חשיפה ממוקדת כזו  יש סיכוי טוב שהיא תביא ליחס המרה גבוה של האתר, ותביא לכך שהגולשים הנכנסים לאתר לא רק שיכנסו לאתר אלא הם אכן יבצעו את פעולת הרכישה באתר. או שיזמינו מידע על השירותים הניתנים באתר, או שיצטרפו לרשימת התפוצה של האתר וכד’.

בעידן של רשתות חברתיות השיווק הופך להיות שיווק  אישי,  כל עסק יכול לנהל ברשתות החברתיות קמפיין שיווקי אישי  מול כל גולש, משמעות הדבר שהאתר שמעוניין לקדם את עצמו, יחליט לאילו גולשים יגיע התוכן השיווקי שלו, ויאסוף מידע על כל גולש וגולש שנכנס לרשת החברתית  וכך יוכל ליצור על כל גולש מאגר מידע ולהתאים לכל גולש את המוצר או השירות המתאים לו.

קידום ברשתות חברתיות הוא הרבה יותר עדין הרבה פחות אגריסיבי מאשר קידום אתרים אורגני או קידום אתרים ממומן, ולכן קידום ברשתות חברתיות צריך להתבצע רק ע”י חברות המתמחות בקידום ברשתות חברתיות, כך למשל קידום ברשתות חברתיות לא יתבצע ע,י פרסום אגרסיבי של מוצר מסוים, אלא ע”י קהילה של אנשים המדברים ברשת הפייסבוק על מוצר מסוים ומתארים כיצד הם נהנים להשתמש בו בשל יעילותו הרבה. קהילה זו של אנשים שיוצרת שיח ציבורי שמעודד שימוש במוצר מסוים גורמת לכניסה של גולשים רבים לאתר של המוצר ולעליה בתנועת הגולשים לאתר וכך מתבצע קידום של האתר בשיטות עדינות ולא אגריסיביות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

אל תפסיקו כאן

יש עוד מלא מידע.

אתרים תומכים

אתרים תומכים

זמן קריאה: < 1 דקה אתרים תוכים (אתרי לוויין) כאשר מדברים על קידום אתרים יצירתיות היא שם המשחק כמובן שהאתר אותו אנו צריך לעבור בדיקה יסודית של קוד האתר אופטימיזציה תוכן ולבדוק